PRIMARY SCHOOLS ROAD RUNNING SERIES 2022 - GRENADA
       RACE1: Sunday 27th March | RACE2: Sunday 1st May | RACE3: Sunday 26th June
 
                        **----------|  START LIST  |----------**
  
  
   *** START LIST - K1 - BOYS RACE ***
  
  BIB#    NAME                      DIV     SCHOOL                           HOUSE
  ==================================================================================
  329     VAUGHN ST. LOUIS          BU7     STAR ACADEMY                     YELLOW   
  344     NOVA COLKET-JACOBS        BU7     ISLAND MONTESSORI                GREEN    
  304     LAYTH ST JOHN             BU7     WESTMORLAND SCHOOL               YELLOW   
  320     COOPER HALLAM             BU7     AISLINN MONTESSORI               RED      
  323     JOEL THEODORE             BU9     ST. MARY'S JUNIOR SCHOOL         BLUE     
  339     EZRA MENJIVAR             BU9     GRACE LUTHERAN SCHOOL            YELLOW   
  345     ETHAN WILLIAM CLERMONT    BU9     ISLAND MONTESSORI                BLUE     
  347     NARUN MAHARAJ             BU9     ISLAND MONTESSORI                BLUE     
  306     THORDEL FLETCHER          BU9     SOUTH ST. GEORGE GOVERNMENT SC   RED      
  312     KENDELL FLETCHER          BU9     LIMES MENNONITE                  GREEN    
  319     RONAN LESSEY              BU9     CROCHU R.C. SCHOOL               RED      
  330     JON RAGNAR HANSO          BU9     ISLAND MONTESSORI                BLUE     
  337     ATTICUS RUEGG JONES       BU9     ISLAND MONTESSORI                GREEN    
  350     MATEO THOMAS              BU9     ISLAND MONTESSORI                BLUE     
  
Number of records: 14 
  
  
  
  
   *** START LIST - K1 - GIRLS RACE ***
  
  BIB#    NAME                      DIV     SCHOOL                           HOUSE
  ==================================================================================
  328     ISABELLA DECAUL           GU7     GRACE LUTHERAN SCHOOL            YELLOW   
  342     CALLEIAH MENJIVAR         GU7     GRACE LUTHERAN SCHOOL            YELLOW   
  341     DARBY HALLAM              GU7     AISLINN MONTESSORI               BLUE     
  343     ZARA RUEGG JONES          GU7     ISLAND MONTESSORI                GREEN    
  352     AARADHYA MAHARAJ          GU7     ISLAND MONTESSORI                RED      
  303     HALLE GOODING             GU9     GRACE LUTHERAN SCHOOL            GREEN    
  348     AZARIA SIMON              GU9     ST. MARY'S JUNIOR SCHOOL         GREEN    
  353     NASIAH ROACH              GU9     GRACE LUTHERAN SCHOOL            GREEN    
  327     ADDISON CHU FOOK          GU9     WESTMORLAND SCHOOL               YELLOW   
  354     FLORENCE FOSTER           GU9     ISLAND MONTESSORI                BLUE     
  
Number of records: 10 
  
  
  
  
   *** START LIST - K2 - BOYS RACE ***
  
  BIB#    NAME                      DIV     SCHOOL                           HOUSE
  ==================================================================================
  310     BRENON STEPHEN            BU11    LIMES MENNONITE                  YELLOW   
  324     HARRISON KEELE            BU11    ISLAND MONTESSORI                BLUE     
  340     SOLAN COLKET-JACOBS       BU11    ISLAND MONTESSORI                GREEN    
  311     KENNETH FLETCHER          BU11    LIMES MENNONITE                  GREEN    
  326     ETHAN CHU FOOK            BU11    WESTMORLAND SCHOOL               YELLOW   
  349     KALEB SIMON               BU11    ST. ANDREWS LEARNING CENTER      GREEN    
  314     NAVON FLETCHER            BU13    GRAND ANSE ACADEMY               YELLOW   
  333     MARVIN FLETCHER           BU13    SOUTH ST. GEORGE GOVERNMENT SC   GREEN    
  338     ENZO DE VEGA              BU13    GRACE LUTHERAN SCHOOL            GREEN    
  305     WILLIAM MEYERER           BU13    GRACE LUTHERAN SCHOOL            RED      
  316     ANDREW FLETCHER           BU13    GRAND ANSE ACADEMY               YELLOW   
  318     CRISTIAN LESSEY           BU13    CROCHU R.C. SCHOOL               YELLOW   
  321     MASSIMO DI RE             BU13    GRACE LUTHERAN SCHOOL            RED      
  332     JACOB COLLYMORE           BU13    ISLAND MONTESSORI                GREEN    
  302     LOUKI LOUW-LANZA          BU15    ISLAND MONTESSORI                GREEN    
  313     NATHAN JOSEPH             BU15    GRAND ANSE ACADEMY               YELLOW   
  301     SMITH KEENAGHAN           BU15    ISLAND MONTESSORI                GREEN    
  
Number of records: 17 
  
  
  
  
   *** START LIST - K2 - GIRLS RACE ***
  
  BIB#    NAME                      DIV     SCHOOL                           HOUSE
  ==================================================================================
  309     ZADIA COX                 GU11    SOUTH ST. GEORGE GOVERNMENT SC   RED      
  325     ADANIA GEORGE             GU11    WESTMORLAND SCHOOL               BLUE     
  331     GLENES BAIN               GU11    HOME SCHOOL                      BLUE     
  336     GABRIELLE HOBSON          GU11    ST. MARY'S JUNIOR SCHOOL         BLUE     
  322     ISABELLA DI RE            GU11    GRACE LUTHERAN SCHOOL            RED      
  351     AIYZIA GEORGE             GU11    WESTMORLAND SCHOOL               BLUE     
  307     DOROTHEA TINNA GEYER      GU13    TEAM S.A.F.E.                    BLUE     
  315     ANJELIKA WALDRON          GU13    GRAND ANSE ACADEMY               RED      
  317     ELIZA-ROSE BENJAMIN       GU13    WESTMORLAND SCHOOL               BLUE     
  334     CHARLOTTE INCE            GU13    GRACE LUTHERAN SCHOOL            RED      
  335     GRACE INCE                GU13    GRACE LUTHERAN SCHOOL            RED      
  346     ISABELLA MATHLIN          GU13                                     RED      
  308     LOVEINA FLETCHER          GU13    SOUTH ST. GEORGE GOVERNMENT SC   RED      
  
Number of records: 13