o




 


Click for Past Results:

2006
2005


 
Natl. Secondary Schools 5k | 02 December 2018
Overall 5k | 45 Participants
Printer-Friendly Results  

SURNAME


FIRST NAME

Bib #




pos Time Bib# athlete's Name Age sex pl/tot Division Pace School
1 15:43 82 GENESIS JOSEPH 17 M 1 / 11 B17+ 3:09 ST FRANCIS BOYS COLLEGE
2 16:05 78 KAREEM MASON 17 M 2 / 11 B17+ 3:13 ST MARY'S COLLEGE
3 16:21 85 HEZEKIAH BOODOO 17 M 3 / 11 B17+ 3:17 MANZANILLA SEC
4 16:36 1 KAREEM RAMJOHN 16 M 1 / 7 BU17 3:20 FIVE RIVERS
5 16:39 72 XAVION YORK 18 M 4 / 11 B17+ 3:20 SHIVA BOYS COLLEGE
6 17:57 66 JUSTIN HERSLEY 20 M 5 / 11 B17+ 3:36 SANGRE GRANDE SEC
7 18:08 60 JEAN MARC GRANDERSON 17 M 6 / 11 B17+ 3:38 QRC
8 18:18 70 JOSHUA GONZALES 12 M 1 / 2 BU13 3:40 SANGRE GRANDE SEC
9 18:20 26 MALACHAI BYAM 14 M 1 / 6 BU15 3:40 MUCURAPO EAST
10 18:25 45 RYAN JOSEPH 13 M 2 / 6 BU15 3:41 ST JAMES
11 18:27 67 ANTONIO CLARKE 19 M 7 / 11 B17+ 3:42 SANGRE GRANDE SEC
12 19:29 51 ZAHRA GASKIN 15 F 1 / 3 GU17 3:54 BISHOP ANSTEY EAST
13 19:35 73 LEMUEL ROACH 15 M 2 / 7 BU17 3:55 QRC
14 19:36 61 MIKAYLA GAFOOR 14 M 3 / 6 BU15 3:56 QRC
15 19:36 74 SOPHIE POTTER 13 F 1 / 10 GU15 3:56 ISPS
16 19:55 2 BLESSING BREWSTER 15 M 3 / 7 BU17 3:59 FIVE RIVERS
17 20:06 30 JANEIL BAILEY 14 F 2 / 10 GU15 4:02 MUCURAPO EAST
18 20:08 29 ZION ESPINOZA 17 M 8 / 11 B17+ 4:02 MUCURAPO EAST
19 20:35 69 HEZEKIAH MOSES 12 M 2 / 2 BU13 4:07 SANGRE GRANDE SEC
20 20:40 4 HANNAH HEATH 13 F 3 / 10 GU15 4:08 FIVE RIVERS
21 20:53 77 NIGEL TOUSSAINT 17 M 9 / 11 B17+ 4:11 PALO SECO SEC
22 20:59 52 JEAN-MARIE FARINHA 15 F 2 / 3 GU17 4:12 BISHOP ANSTEY EAST
23 21:43 68 CAMILLE LEWIS 17 F 1 / 3 G17+ 4:21 SANGRE GRANDE SEC
24 22:45 64 GABRIEL NANTON 14 M 4 / 6 BU15 4:33 QRC
25 22:56 71 JAHIEM HECTOR 14 M 5 / 6 BU15 4:36 SANGRE GRANDE SEC
26 23:26 53 ISIS GASKIN 12 F 1 / 2 GU13 4:42 BISHOP ANSTEY EAST
27 23:26 49 JAYLEY MARCELLE 13 F 4 / 10 GU15 4:42 BISHOP ANSTEY EAST
28 23:55 75 MALACHI LAM 17 M 10 / 11 B17+ 4:47 PALO SECO SEC
29 23:56 10 NATHANIEL MATHURA 16 M 4 / 7 BU17 4:48 EL DORADO EAST
30 24:52 7 CONRAD MATHURA 13 M 6 / 6 BU15 4:59 EL DORADO EAST
31 25:20 33 IFEOMA MARS-SKINNER 13 F 5 / 10 GU15 5:04 MUCURAPO EAST
32 25:25 50 GABRIELLE ALI 17 F 2 / 3 G17+ 5:05 BISHOP ANSTEY EAST
33 25:36 80 LEANNA ACRES 13 F 6 / 10 GU15 5:08 MT HOPE SECONDARY
34 26:48 62 JUSTIN BREWSTER 17 M 11 / 11 B17+ 5:22 QRC
35 29:49 76 JELANI RAYMOND 16 M 5 / 7 BU17 5:58 PALO SECO SEC
36 30:13 54 MICHAELA SMITH 12 F 2 / 2 GU13 6:03 BISHOP ANSTEY EAST
37 31:43 79 LYNN MARIE ACRES 16 F 3 / 3 GU17 6:21 MT HOPE SECONDARY
38 34:38 18 AVRINELL TOMLINSON 13 F 7 / 10 GU15 6:56 ST CHARLES HIGH
39 35:33 21 ALANKA THOMPSON 13 F 8 / 10 GU15 7:07 ST CHARLES HIGH
40 35:40 35 ISAIAH SPENCER 16 M 6 / 7 BU17 7:08 MT HOPE
41 35:47 9 JADAMARIE LAMBERT 13 F 9 / 10 GU15 7:10 EL DORADO EAST
42 36:04 39 NELLIE ALEXANDER 17 F 3 / 3 G17+ 7:13 MT HOPE
43 42:14 87 JOSIAH BAPTISTE 16 M 7 / 7 BU17 8:27 GUAICO
44 56:10 17 KYDA ECCLES 14 F 10 / 10 GU15 11:14 ST CHARLES HIGH
45 56:11 23 ALISHA ST CLAIR F / 11:15 ST CHARLES HIGH
 

HOME | CALENDAR & RESULTS | ADD YOUR EVENT | LOGIN | SERVICES | CONTACT US | F.A.Q | ABOUT CHAMPIONCHIP

ODESSEY TIMING COMPANY - Ph/Fx: (868) 632-9004 - Mobile: (868) 784-4128
Copyright © 2007 Odessey Timing Company. All rights reserved. No unauthorized reproduction of any images or content without permission.
Web-based Results Technology by Webberz.com; Website layout & design by Jason Gooding